Czujesz, że przerósł Cię ambitny temat narzucony przez promotora? Obawiasz się, że sam nie dasz rady przeanalizować wszystkich danych i wyników przeprowadzonych badań? A może oprócz studiów masz na głowie inne obowiązki, a przez brak czasu potrzebujesz pomocy w uporządkowaniu treści pracy magisterskiej? Nie wiesz, jak opracować dane w taki sposób, by opracowanie było przejrzyste i zrozumiałe? Zamiast odkładać wyzwanie na później i zwlekać nawet kilka lat z obroną, skorzystaj z naszej pomocy. Poprowadzimy Cię strona po stronie, aż do momentu, w którym zaakceptowaną pracę przekażesz do druku. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Pisanie pracy magisterskiej: wyzwanie na koniec studiów drugiego stopnia

 

Praca magisterska z założenia jest bardziej rozbudowana niż praca licencjacka czy inżynierska. Z uwagi na swoją formę, analiza, jak i same wnioski z badań powinny być pogłębione. Od przyszłych magistrów często wymaga się również wielowątkowego podejścia do analizy. Istotne jest wprowadzanie kontrargumentów, które wskazują na fakt, że osoba pisząca pracę rozumie temat i stara się do niego podejść obiektywnie.

W przypadku pracy naukowej wieńczącej 5 lat studiów szczególnie istotne jest rozwiązanie problemu w oparciu o wybraną metodę naukową. Osoba starająca się uzyskać tytuł magistra powinna się wykazać biegłą znajomością poruszanej tematyki i zręcznością, jeśli chodzi o pracę z materiałami źródłowymi.

Wśród wymogów merytorycznych wskazuje się konieczność wprowadzenia elementów takich, jak:

  • problem badawczy wraz z hipotezą,

  • wskazanie na poruszany temat w innych opracowaniach naukowych i przedstawienie osób zajmujących się konkretną tematyką wraz z ich dorobkiem naukowym,

  • określenie przedmiotu analizy (przedmiot badawczy),

  • wprowadzenie metody badawczej oraz narzędzi analitycznych. Wyjaśnienie, które komponenty pozwolą na uzyskanie efektywnych wniosków z badań;

  • przedstawienie podsumowania dotyczącego wykonanej analizy.

Jeśli chodzi o wymogi formalne, podobnie jak w przypadku pracy licencjackiej, powinny się w niej znaleźć: strona tytułowa, spis treści, wstęp, rozdziały i podrozdziały, podsumowanie oraz szczegółowa bibliografia (z klasyfikacją na typy źródeł).

 

Obowiązkowe elementy pracy magisterskiej

 

Spośród wszystkich obowiązkowych elementów, to o wstępie mówi się, że jest niezaprzeczalną wizytówką pracy dyplomowej. Należy w tej części określić problem badawczy oraz cel pracy. Kolejno, poszczególne rozdziały muszą uwzględniać etapy analizy. Przyjmuje się, że jeden rozdział powinien zostać w pełni poświęcony na zagadnienia teoretyczne. Dzięki temu całe opracowanie jest czytelne, uporządkowane i pozbawione przypadkowych zabiegów.

Podsumowanie to z kolei część na zawarcie wniosków z własnej analizy. Nie może tam zabraknąć najważniejszych tez oraz założeń metodycznych. To tutaj osoba pisząca wskazuje, czy udało się rozwiązać problem. Warto także przedstawić argumenty przemawiające za dalszą analizą.

 

Pisanie prac magisterskich na zamówienie

 

Pisanie prac magisterskich: pomoc na zamówienie

 

Kontynuując studia na drugim stopniu, większość studentów decyduje się podjąć pracę zarobkową. Łączenie ścieżki zawodowej i edukacyjnej jest trudne, wymaga przy tym poświęcenia. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy przy pisaniu pracy dyplomowej. To nie tylko konsultacje, ale również realne wsparcie w formułowaniu myśli, wniosków czy tez. Poszczególne punkty zostaną szybciej i efektywniej zrealizowane. Rezultatem będzie praca magisterska uwzględniająca wszystkie wymagania i sugestie promotora. Wsparcie przy pisaniu pracy magisterskiej to praca na wielu poziomach. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć ten proces, by jak najszybciej móc przystąpić do obrony.

 

Profesjonalne pisanie prac magisterskich — wsparcie w samodzielnej pracy przyszłego magistra

,

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pomocy w pisaniu prac magisterskich. Wskazujemy, instruujemy, wyłapujemy błędy i je poprawiamy, pomagamy w szeroko pojętym przelewaniu myśli (oraz danych) na papier oraz wykonujemy statystyki do pracy. Pomożemy Ci całościowo przygotować się do obrony. Dysponujemy 20-letnim doświadczeniem w najróżniejszych zakresach tematycznych.

Nasza współpraca zaczyna się od darmowej konsultacji — omówimy dokładnie wszystkie elementy, które powinna zawierać praca, skupiając się na wybranym temacie. Objaśnimy kluczowe czynniki przesądzające o formie i zakresie merytorycznym. Przekonaj się, że warto bezproblemowo przejść przez najtrudniejszy etap studiów, jakim jest pisanie pracy magisterskiej.

 

Potrzebujesz pomocy w pisaniu innego rodzaju pracy? Sprawdź również: 

Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej

© konsultacjestudenckie 2022

ikona telefonu
ikona poczty email

Emilia Krupa

      +48695199222
 

 

Emilia Krupa 
61-522 Poznań 
Kosińskiego 27
NIP: 7831849032

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ikona Faceebook

+48695199222

Ikona słuchawka
ikona logo

 

 

oferta